Zahvaljujemo na prijavi komentara administratoru.
Molimo, popunite ovaj obrazac i kliknite 'Pošalji'.
Predmetni komentar
Komentira 29-06-2010 14:08,
...
Ovo je krajnji dokaz da se naše pravosuđe bavi samo marginama jer kako je moguće da osoba koja je učinila ovakav zločin nije u zatvoru taj čovjek će to sutra napraviti i zlo nečijem djetetu. Mogu reći da je to napravio mom psu hodao bi u kolicima jer bi mu sa njegovom puškom razvalio koljena.
Svatko ima pravo na zdrav život. Država osigurava uvjete za zdrav okoliš. Svatko je dužan, u sklopu svojih ovlasti i djelatnosti, osobitu skrb posvećivati zaštiti zdravlja ljudi, prirode i ljudskog okoliša.
29-06-2010 14:08,
Ovo je krajnji dokaz da se naše pravosuđe bavi samo marginama jer kako je moguće da osoba koja je učinila ovakav zločin nije u zatvoru taj čovjek će to sutra napraviti i zlo nečijem djetetu.
Mogu reći da je to napravio mom psu hodao bi u kolicima jer bi mu sa njegovom puškom razvalio koljena.